Konsultacje

Jeśli potrzebujesz konsultacji czy szkolenia z zakresu psychologii transportu lub BRD to dobrze trafiłeś_aś!

Przeprowadzam indywidualne konsultacje dla początkujących psychologów transportu, stawiających pierwsze kroki w zawodzie jak również konsultuję i zapewniam wsparcie przy bieżących wątpliwościach.

Przeprowadzam szkolenia/warsztaty z zakresu radzenia sobie ze stresem egzaminacyjnym czy bezpieczeństwa ruchu drogowego

Organizuję Spotkania Psychologów Praktyków.

Jeśli potrzebujesz szkolenia/konsultacji – skontaktuj się ze mną!

Zostaw opinię o szkoleniu/konsultacji 🙂 – za pomocą przycisku: CREATE YOUR OWN REVIEW 🔽

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 8 reviews
 by Joanna Kołodziej
Polecam

Pani Magda to przede wszystkim człowiek z pasją, z której wyrósł pełen profesjonalizm i fachowość. Jeszcze nigdy nie zdażyło się, żeby odmówiła mi wsparcia. Jeśli trzeba było to wręcz organizowała osoby trzecie do konsultacji. Zawsze zorientowana w przepisach. Dzieli się własnymi wytworami pracy i robi to z potrzeby serca oraz zrozumienia dla drugiego człowieka.
Bardzo dziękuję za zaangażowanie i radość, która jest zaraźliwa :):):)

 by Marta Borkowska
Polecam

Magdalena to psycholog z pasją. Pełna zaangażowania, dzieli się wiedzą w sposób przejrzysty. Serdecznie polecam.

 by Ola

Magda to profesjonalistka- poszukująca, dociekliwa i rzetelna.Bardzo doceniam, to że chętnie pomaga i dzieli się swoim doświadczeniem, co w przypadku tak trudnej profesji i konkrencji na rynku, jest niezwykłe i piękne, bo prawdziwie bezinteresowne. Jest przy tym słowna, przyjazna i życzliwa. Solidaryzuje się ze środowiskiem psychologów transportu, przyczyniając się do jego integracji, inspirując do wymiany doświadczeń, dzielenia się wiedzą, co przecież przyczynia się do rozwoju tej dziedziny oraz podnoszenia jakości wykonywanych usług. Cieszę się, że mam możliwość wspolpracy z tak fantastyczną osobą. Dziękuję Madziu za każdą Twoją pomoc❤

 by Katarzyna
Polecam!

Magda to osoba pełna empatii i zaangażowania, a przy tym bardzo profesjonalna w tym co robi. W jej działaniu czuć doświadczenie i pasję. Niejednokrotnie korzystałam z jej fachowych porad i profesjonalnego podejścia do tematu psychologii transportu i medycyny pracy. Ważnym aspektem jest elastyczność godzinowa Magdy jeśli chodzi o konsultacje, porady i szkolenia.

Naprawdę polecam Magdę jako specjalistę i koleżankę po fachu 🙂

 by Aneta
Szkolenie indywidualne

Magda to psycholog transportu z powołania, zawsze mogę na nią liczyć. Ma niesamowitą wiedzę, zna odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Fachowość, doświadczenie i zaangażowanie to jej wizytówka psychologa transportu. Kilkukrotnie korzystałam z konsultacji u Magdy gdy zaczynałam swoją pracę psychologa transportu. Z pomocą Magdy, cenna radą zawsze wiem co mam robić. Magda umie pomóc w każdej sytuacji, a co najważniejsze zawsze ma czas odpisuje dosłownie w tej samej chwili. Poza tym jest miła, konkretną i rzeczową kobietą a mądrego zawsze dobrze posłuchać. Bez Magdy pomocy nie wyobrażam sobie funkcjonowania w pracy psychologa transportu. Polecam warto !

 by Julita

Profesjonalizm, fachowość, rzetelność, dyspozycyjność, empatia to tylko niektóre cechy opisujące Magdę. Dla mnie wiedza i doświadczenie Madzi jest jak vademecum i encyklopedia. Zawsze służy pomocą i rada, pomaga w trudnych przypadkach. A co jest niesamowite w tym dzisiejszym zabieganym świecie - w każdej chwili, zawsze bez względu na prace i inne obowiązki - znajduje dla Nas czas, jest wsparciem. Madzia jesteś niesamowita ❤️ dziękuje za wszystko

 by Justyna
Szkolenie indywidualne

Szczerze polecam szkolenie u Magdy. Cala wiedza byla przekazana w sposób klarowny a odpowiedź na każde pytanie uzyskiwałam natychmiastowo. Krotko mówiąc PEŁEN PROFESJONALIZM!

 by Matylda
Polecam!

Magda pomogła mi nie tylko w trakcie szkolenia, które zorganizowałyśmy przed rozpoczęciem własnej działaności. W zawodzie psychologa transportu pojawiają się różne sytuacje, które szczególnie na początku drogi nie były dla mnie jasne, Magda zawsze służyła pomocą, odpowiadała na nurtujące mnie pytania. Jestem wdzięczna, że się poznałyśmy i w dalszym ciągu mogę być odbiorcą m.in jej jakże pomocnych materiałów na portalach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powrót na górę
error: Content is protected !!