Moja działalność

Od początku istnienia bloga oraz kanału na YouTubie zależało mi, aby przede wszystkim pełniły one rolę edukacyjną i informacyjną. Miało być i jest (mam nadzieję) to miejsce, w którym czy to początkujący psycholog transportu, czy kandydat na kierowcę zawodowego może znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania.

Z czasem powstała strona na FB i konto na IG. Dzięki temu coraz więcej osób mogło skorzystać z wiedzy i porad, które staram się tutaj gromadzić. Drugą rolę na jakiej zależy mi, aby ta strona pełniła to integracja środowiska psychologów transportu. Udało mi się w lutym 2020 roku zorganizować dwa spotkania dla praktyków w Warszawie i Siemianowicach Śląskich, gdzie była okazja, by przy kawie podzielić się wiedzą i doświadczeniem, ale też poznać wiele naprawdę wspaniałych osób, którzy na co dzień pracują w tym zawodzie i z którymi mam po dzień dzisiejszy kontakt.

Dzięki obecności w mediach społecznościowych staram się również rozpropagować wiedzę z zakresu psychologii transportu. Zostawiam Wam tutaj linki do artykułów z moim skromnym udziałem. Miłej lektury 🙂

Powrót na górę
error: Content is protected !!