JAK WYGLĄDA BADANIE PSYCHOLOGICZNE?

Witajcie!

Ta krótka prezentacja ma za zadanie przybliżyć Wam jak wygląda badanie psychologiczne przeprowadzane w pracowni psychologicznej. Wiele osób dzwoniąc i umawiając się na badanie, dopytuje jak ono właściwie wygląda. Badani czasem sygnalizują, że wcześniej próbowali się czegoś dowiedzieć w internecie. Prezentacja ta powinna zaspokoić Waszą ciekawość i uspokoić przed badaniem. O tym jak wyglądają psychotesty stworzyłam całą serię artykułów, począwszy od tego jak wygląda wywiad oraz cały cykl filmów na YouTubie.
Zapraszam 🙂

Magdalena Wit-Wesolowska

7 komentarzy do “JAK WYGLĄDA BADANIE PSYCHOLOGICZNE?

  1. Czy nie wydaje się Pani, że zamieszczanie takich informacji sprawia, że badanie nie jest już tak diagnostyczne ? (naprawdę Pani zdaniem powinno się prezentować nazwy testów psychologicznych wraz z przykładami?)

  2. Witam , bardzo dobrze Pani na filmiku objasnila . Nie wiedzialem na czym to badanie polega , 2 dni temu odebralem prawo jazdy tak wiec czas na badania .DZIEKUJE

  3. Jeżeli chodzi o psychologię transportu to ustawodawca nakłada obowiązek, aby w ramach badania psychologicznego znalazł sie opis osobowości, z uwzględnieniem funkcjonowania w trudnych sytuacjach, a także dojrzałości społecznej.

  4. Badania z zakrwsu psychologii tranaportu mają dać odpowiedź m.in na pytanie czy sposób funkcjonowania danej osoby przekłada się i w jaki sposób na bezpieczne uczestnictwo w ruchu drogowym. Często to jaką mamy osobowość czy temperament przekłada się np. na obierane strategie radzenia sobie ze stresem, a ten aspekt jest istotny z punktu widzenia bezpiecznego uczestniczenia w środowisku wysokostymulacyjnym jakim może być ruch drogowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powrót na górę
error: Content is protected !!